Wszyscy jesteśmy różni i to świetnie! Przypomina o tym sesja „Diversity” Miłosza Rebesia
02-06-2021

Bohaterowie sesji „Diversity” Miłosza Rebesia są od siebie zupełnie różni, zarówno jeśli chodzi o wygląd, zainteresowania, styl życia, jak i codzienne zachowanie. Tak miało być. W ten sposób fotograf chce zaznaczyć swoją wiarę w to, że wszyscy jesteśmy różni, nie ma między nami żadnych naturalnych barier i każdy z nas jest częścią większej, wspólnej całości.

Zarówno ustawienie modeli, jak i sposób, w jaki zostali sfotografowani, zostały przygotowane tak, żeby podkreślić naturalne kontrasty pomiędzy nimi. Rebeś starał się ukazać przy tym charakter każdego z fotografowanych modeli.

Co ważne, zdjęcia nie są wyretuszowane, zaś ubrania wykorzystane w sesji w 90% pochodzą ze sklepów vintage (pozostałe 10% to @levis_poland).

DIVERSITY from Michal.Panasiuk on Vimeo.

O fotografie: 

Miłosz Rebeś – znany również jako RBS Photo. Urodzony w 1992 roku w Zakopanem, naturalizowany Warszawiak. Narciarz od zawsze, deskorolkowiec od 17 lat, fotograf od 2014 roku. Dzięki zamiłowaniu do skateboardingu, sportu oraz architektury, Miłosz potrafi przedstawić na zdjęciach sytuacje w bardzo naturalny sposób, a dodając do nich odrobinę minimalistycznej formy, tworzy swój unikalny styl, doceniany przez wiele liczących się firm z którymi miał okazję współpracować przez ostatnie lata. Jest również byłym reprezentantem Polski w narciarstwie alpejskim.

Credits:

Fotograf: Miłosz Rebeś / @rbs_photo
Stylista: Jan Kryszczak @janekkryszczak / ArtFaces Warsaw @artfaceswarsaw
Makijaż: Sonia Kieryluk @soniakieryluk
Włosy: Klaudia Jaśpińska @klaudiajaspinska
Modele: 
- Karolina Bień @karolinabien / Neva Models @nevamodels
- Nilufar Nazarova @nilufar__nazarova/ Uncover Models @uncovermodelswarsaw
- @kester_ka
- Gamou Fall @iamgamoufall / Spectro Models @spectromodels
- Lenny Valentino @kluke
Asystent fotografa: Adam Gocel @normalnie / Studio Tęcza @studio_tecza
Video: Michał Panasiuk @michal.panasiuk

udostępnij