Bez retuszu, na luzie i bardzo sexy! W tej sesji wystąpiły prawdziwe i bardzo różne kobiety
28-05-2021

Założona w 2011 roku marka Charlotte Rouge wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, szukających staników, które są wygodne, a zarazem piękne. To miękka bielizna bez fiszbin, zapięć i regulacji. Biustonosze Charlotte Rouge są szyte na indywidualne zamówienie, więc każda osoba znajdzie model idealny dla swojego biustu.

– Każda z nas ma inne piersi i żadne z nich nie są gorsze czy lepsze. Nosząc „zbroję”, czyli usztywniające i unoszące staniki oszukujemy siebie, że wyglądamy inaczej, a gdy się rozbieramy, czujemy wstyd. Czas przestać porównywać się do innych. Pozwalając sobie na wygodę i naturalny wygląd, stawiamy krok w kierunku ukochania siebie takimi jakimi jesteśmy – powiedziała Nat Kontraktewicz, założycielka marki, fotografka i przedsiębiorczyni o wielu pasjach.

Charlotte Rouge powraca

Nat Kontraktewicz wraz z przyjaciółką Martą Kondratowicz po przerwie reaktywują właśnie działalność Charlotte Rouge. Ich misja to celebrowanie naturalnego piękna kobiet. W filmie promocyjnym stworzonym przez Natalię słyszymy głos z drugiej strony lustra:

– Hej, jestem Twoim odbiciem w lustrze! Jeśli mnie pokochasz, razem możemy robić wspaniałe rzeczy. Przecież nie musisz być nikim innym niż po prostu sobą. Nie musisz się porównywać czy dostosowywać do innych. Nie musisz stawiać sobie ograniczeń ani oczekiwań. Wstyd to tylko niepotrzebny głos w twojej głowie. Gdy pozbędziesz się go, poczujesz prawdziwą wolność. Jesteś gotowa na tę przygodę?

Bielizna dla prawdziwych kobiet

W filmie promocyjnym i na zdjęciach zobaczymy kobiety w różnym wieku i o różnych ciałach. Co ważne, są to prawdziwe kobiety bez retuszu – z fałdkami, cellulitem, rozstępami i różnymi bliznami. Pojawiają się trzy pokolenia kobiet, „co symbolizuje potrzebę inspirowania nowych pokoleń do życia w zgodzie ze sobą, a nie pod dyktando społecznych oczekiwań” – piszą założycielki Charlotte Rouge.

Produkcja w duchu fair trade

Nie bez znaczenia jest fakt, że bielizna jest produkowana w Polsce w etyczny sposób. Jest szyta tylko na zamówienie, dzięki czemu unika się marnotrawstwa. Są wygodne i piękne – mogą stanowić integralną część stroju. W ofercie znajdują się nie tylko biustonosze, ale też majtki – bokserki, stringi i brazyliany – które można dopasować do kompletu. Znajdziemy bieliznę w różnych krojach, ale też kolorach, m.in. klasyczną czerń, biel i beż, ale też burgund, szmaragd i błękit.

/tekst: Marta Porwich/

udostępnij