Taniec jako życiowa droga i tożsamość. Zobaczcie sesję „Touch"
26-04-2021

„Kim tak naprawdę jestem?" – historia życia dwóch mężczyzn poszukujących odpowiedzi na fundamentalne pytanie, historia opowiedziana bez słowa: tańcem i gestem. Jak odnaleźć się w „męskim świecie", jak wyrazić to, co czujesz i jak chcesz żyć?

Ta sesja to emocjonalna opowieść dwóch tancerzy o cenie, jaką trzeba zapłacić za marzenia i o tym, jak stawić czoła przeciwnościom, by móc wyrazić siebie oraz ile trzeba siły, by podnieść się, po upadku? Emocjonalne oczyszczenie przez taniec, chwila, w której stajesz się częścią wszechświata i dotykasz gwiazd. 

Strach, ból, cierpienie, samotność, niezrozumienie, skrępowanie, niepewność, wstyd... a nagrodą był TANIEC. Sesja „Touch" jest poświęcona problemowi poszukiwania swojej osobowości oraz świadomości „Kim tak naprawdę jestem?", a wszystko w niej jest przedstawione tańcem i gestem.

Historia dwóch mężczyzn, dwóch tancerzy, którzy odnaleźli swoją drogę życia, pomimo przeciwności losu. Siła męskiej przyjaźni, męskiej bliskości. Jaką drogę musieli przebyć do momentu, w którym się znaleźli... i co musieli poświęcić? 

Spojrzenia rówieśników, którzy nie rozumieli tej formy poszukiwania siebie, od wyśmiewania, wytykania palcami, po ucieczkę w ciężkie nałogi. Odnalezienie swojej osobowości, świadomości swojego ciała i seksualności. Bezustanne pytanie siebie: „Co robię? Czy robię to dobrze? Czy dobrze, że to robię?".

Taniec to świat, w którym wszystko dzieje się tu i teraz... Taniec daje przestrzeń na wyłączenie myślenia. Taniec to chwila, w której można „zwrócić na siebie uwagę i poczuć się gwiazdą".

Poprzez taniec, ruch i gest, przedstawili swoją drogę do osiągnięcia pełnej świadomości ciała oraz osobowości. Stres, wstyd, skrepowanie, niepewność, strach, ból. Cytując jednego z naszych bohaterów: „poświęciłem temu wszystko..."

Credits:

Photographer: Ilona Kmet 
Video: Dave Raw 
Models: Michał Kot, Kamil Kuroczko
Movement Director: Michał Kot / WHITE NOISE, Kamil Kuroczko
Makeup&Hair: Slavko Sirchenko
Stylist: Aleksandra Teresa Grzymska 
Clothing: Reserved Premium 
Collection Assistant: Szymon Grecko 
Studio: PinUp
Backstage: Filip Miętka, Aleksandra Łapiejko 
Retouching: Vladimir Novikov
PR: Oskar Kacprzak / WHTE NOISE

udostępnij