O K MAG

K MAG to dwujęzyczny magazyn popkulturowy obracający się w tematyce mody, sztuki, dizajnu, muzyki i filmu, obecny na polskim rynku od 10 lat. Obecnie wydawnictwo to nie tylko wersja drukowana pisma, ale także codziennie aktualizowany portal www.kmag.pl, na którym koncentruje się uwaga twórców magazynu, i rozbudowane social media.

K MAG od początku istnienia stawia na młodych artystów (fotografów, grafików, ilustratorów i innych), którzy sami zakładają swoje konta w zakładce „Wasze prace” na naszej stronie internetowej. K MAG następnie wybiera najlepsze z nich, by aktywnie promować je poprzez publikacje, organizowanie wystaw, angażowanie do akcji klienckich i rozmaitych konkursów kreatywnych.

Na łamach magazynu debiutowała Sonia Szóstak oraz Yulia Krivich, swoją pierwszą sesję okładkową miała również Yulka Wilam. Wśród fotografów związanych z wydawnictwem można również wymienić nazwiska takie jak Mateusz Stankiewicz, Zuza Krajewska, Kasia Bielska, Adam Pluciński, Bartek Wieczorek, Wünsche & Samsel, Jacek Kołodziejski, Łukasz Ziętek, Magdalena Luniewska, Kuba Dąbrowski czy Kamil Kotarba.

Redaktorem naczelnym i wydawcą magazynu K MAG jest Mikołaj Komar (wcześniej „A4”, „Fluid”). Magazyn był wielokrotnie nagradzany między innymi w konkursie Chimera, GrandFront czy KTR.