Nowa kolekcja Izabella Budryn Jewellery to amulety i luksusowa biżuteria przypisana znakom zodiaku
01-02-2022
Stardust to nie tylko symboliczne przeniesienie na biżuterię zodiakalnych konstelacji, a przede wszystkim odzwierciedlenie więzi miedzy Tobą a wszechświatem. Każdy naszyjnik z tej kolekcji jest zapisem międzygwiezdnej energii w momencie twoich narodzin, tworząc tym samym unikalny amulet posiadający niepowtarzalną harmonię.

Nowa kampania Stardust to celebracja wyjątkowej bogini, która jest w każdej z nas. Nasze  ciało składa się z tych samych pierwiastków co olśniewające najpiękniejszym światłem w galaktyce gwiazdy. Jesteśmy gwiazdami, a one są nami. Oprócz chemicznego podobieństwa utożsamiamy się z konstelacjami na niebie, które przypisane są naszym zodiakom, dlatego kolekcja Stardust jest opowieścią o astrologii i naszym związku z gwiazdami – podkreśla głębię naszej magicznej intuicji oraz połączenie ze wszechświatem. W piękny sposób przypomina o tym, że wszyscy jesteśmy tą samą energią. 

Główną twarzą kolekcji jest założycielka marki, Izabella Budryn, która za pomocą unikatowych połączeń 14- i 18- karatowego złota, kamieni szlachetnych i certyfikowanych diamentów przedstawia konstelację gwiazd poszczególnych znaków zodiaku, oddając przy tym klimat magicznego Tulum – mekki spirytualizmu, stylu boho, magii zapachów i niepowtarzalnego designu.

Stardust to 12 wyjątkowych łańcuszków – każdy przypisany innemu znakowi zodiaku, amulet będący egipskim symbolem nieśmiertelności, a także 4 kultowe naszyjniki Izabella Budryn Jewellery ozdobione nowymi kamieniami, sprowadzanymi z Indii, Meksyku oraz Brazylii. Marka wprowadza również nowe produkty z wykorzystaniem masy perłowej. 

– Wprowadzamy do naszej marki certyfikowane diamenty, które symbolizować będą konstelacje gwiezdne przypisane poszczególnym znakom zodiaku – powiedziała Izabella Budryn, założycielka Izabella Budryn Jewellery.

Izabella Budryn Jewellery współpracuje z Polskim Towarzystwem Gemmologicznym, które znane jest ze swoich bezstronnych systemów klasyfikacji kamieni szlachetnych. To oznacza, że każdy diament dostępny w ofercie marki został skrupulatnie oceniony i przeanalizowany. Wszystkie jego parametry i potwierdzenie naturalnego pochodzenia znajdują się w dołączanym do zamówienia certyfikacie wydanym przez PTG, który honorowany jest na całym świecie.

Kolekcja dostępna będzie od 31 stycznia 2022 roku na: www.izabellabudryn.com.

Credits:

Fotograf: Lukasz Pęcak
Asystent: fotografa Otto 
Dyrektor artystyczny: Tomasz Ukleja 
Producent: Izabella Budryn
Modelki: Izabella Budryn, Olya Shamrai, Thais Mgiongo, Lithi Fer, Lea Everen

udostępnij