Pod koniec marca swoją premierę miał najnowszy album Shakira „Las Mujeres Ya No Lloran”.
Z tej okazji artystka pojawiła się na okładce magazynu „Allure”. Seksownej sesji towarzyszy obszerny wywiad, w którym latynoska supergwiazda wypowiada się m.in. na temat „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig. Film śledzi losy tytułowej Barbie, która przechodzi kryzys egzystencjalny i wyrusza do prawdziwego świata. „Barbie” zgarnęła osiem nominacji do Oscara i była najbardziej dochodową produkcją w 2023 roku.
Swego czasu „Barbie” wywołała niemałą burzę, dzieląc zarówno publikę, jak i krytyków. Cześć widzów uznała film za atak na mężczyzn. W wywiadzie „60 minut” współautor scenariusza i partner Grety Gerwig, Noah Baumbach, wypowiedział się na temat reakcji niektórych mężczyzn na żarty na temat patriarchatu.
Czy „Barbie” to film anty-męski?
Teraz do grona krytyków „Barbie” dołączyła Shakira, która podziela zdanie swoich nastoletnich synów na temat filmu.
Jej zdaniem zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają swoje funkcje w społeczeństwie. - Dopełniamy się i ta równowaga powinna zostać – podsumowała Shakira.



![Michał Żebrowski jako polityk-dziaders w zabawnym spocie fundacji Anji Rubik [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.kmag.pl%2Farticles%2F660bea7969544f68a22c3df9%2FScreenshot%25202024-04-02%2520at%252013.30.22.png&w=1920&q=80)
![Emma Stone szaleje w kolejnym filmie Yorgosa Lanthimosa. Będzie trzeci Oscar? [ZWIASTUN]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.kmag.pl%2Farticles%2F660435470c9d556035dde7bd%2Femma.jpeg&w=1920&q=80)




