Poczuj Nową Falę włoskiego orzeźwienia i klimat słonecznej Italii w centrum Warszawy. Już od 14 czerwca do 18 sierpnia na Bulwarach Wiślanych otwiera się wyjątkowa strefa relaksu.
Przystań Nowa Fala w pomarańczowej odsłonie zaprasza na jedyną w mieście SpritzBARkę, gdzie w pełnym słońcu przez całe lato będziemy kosztować kultowego włoskiego koktajlu i cieszyć oczy wyjątkowym designem, a uszy świetnymi DJ-setami i koncertami polskich artystów (wpadliśmy na Rosalie, która była fenomenalna!).

SpritzBARka to nowy przystanek w Warszawie. Unikatowy pop-up bar powstał we współpracy z barką Nowa Fala na Bulwarach Wiślanych, tuż obok Centrum Nauki Kopernik. Pre opening nastąpił 13.06, SpritzBARka rozpoczęła wtedy swój wakacyjny "rejs", czyli sezonową obecność nad Wisłą.
Letnie czwartki i niedziele to czas setów DJ- skich, z kolei w piątki i soboty SpritzBARka zaprasza na koncerty, a po nich na imprezy z DJ -em. Ale to nie wszystko! Planowane są różnorodne warsztaty m.in. Spritz & Paint.

Informacje o SpritzBARce można znaleźć TUTAJ, a po więcej szczegółów dotyczących lineup'u oraz płatnych wydarzeń i warsztatów, zajrzyj naFacebook.
PS do SpritzBARki dotrzesz metrem lub autobusem, wysiadając na przystanku Centrum Nauki Kopernik ;)

Do zobaczenia na SpritzBARce!


![K MAG poleca: Foodies wybrali, my też – sprawdź najlepsze smaki na RestaurantWeek®! [PATRONAT]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.kmag.pl%2Farticles%2F68f8cd48e77fec7f1dd31102%2FWW.jpeg&w=1920&q=75)
