Rezydencja Weranda Home znajduje się w samym środku lasu i zachwyca stylowymi wnętrzami
Autor: MK
11-09-2019

Mieszkanie w dużym mieście wiąże się z wieloma korzyściami: większe możliwości, duży wybór rozrywek oraz intensywne tempo życia. Czasem nawet zbyt intensywne. Momentami presja staje się zbyt duża i warto wówczas spędzić odprężający weekend na łonie natury. Zwłaszcza, że każdy z nas czasem odczuwa potrzebę ucieczki od gwaru miasta. Właśnie w takim celu została stworzona urokliwa rezydencja Weranda Home w sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki, nieopodal Poznania. 

Sosnowe szyszki, chabrowe łąki, lśniąca porankiem rosa, szumiące wody jeziora oraz świerszcze grające między źdźbłami wysokich traw. Spacery po lesie wpływają pozytywnie na naszą kondycję oraz samopoczucie, tymczasem w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielona aż 80% stanowią tereny leśne. Dzięki niezwykle malowniczej lokalizacji Weranda Home jest dobrym miejscem na ucieczkę od zgiełku oraz wyciszenie się na łonie natury. 

Weranda Home nie tylko korzysta z atutów Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki, lecz także oferuje dostęp do jezior Książe i Borowe, dzięki czemu możliwe jest skorzystanie z łódek czy kajaków. To jednak wcale nie koniec atrakcji, bo nieopodal znajdują się zaprzyjaźniona stadnina koni i pole golfowe. Miłośnicy zdrowego trybu życia mogą natomiast skorzystać z tras spacerowych i rowerowych, które świetnie sprawdzą się na poranny jogging czy nordic-walking w otoczeniu lasu. 

Weranda Home przykłada też dużą wagę do serwowanych dań. Wszystkie potrawy są wykonane z sezonowych składników pochodzących od lokalnych dostawców i inspirowane kuchnią z całego świata, które kucharze łączą z regionalnymi, wielkopolskimi wpływami. 

Goście mogą zatrzymać się w jednym z 13 luksusowych apartamentów oraz w wolnostojącej willi na terenie rezydencji, którą można wynająć na wyłączność. Wśród apartamentów do wyboru są pokoje dwu- i czteroosobowe z możliwością umiejscowienia dostawek. Punktem wyjścia przy aranżowaniu pokojów były emocje i doświadczenie zdobywane przez lata, podczas realizacji przez właścicieli wcześniejszych projektów i podróży. Wnętrza są przestrzenne oraz przytulne, ponieważ jednym z głównych założeń Weranda Home jest to, aby wszyscy czuli się tutaj jak w domu.

Bajkowy krajobraz otaczający Weranda Home świetnie sprawdzi się również jako miejsce do zorganizowania ślubu plenerowego czy przyjęcia weselnego. Doskonale zorganizowane, wielofunkcyjne centrum konferencyjne (sala restauracyjna, pomieszczenie chilloutowe, sala bankietowa połączona z tarasem prowadzącym do ogrodu) świetnie zda egzamin w przypadku szkolenia czy wyjazdu integracyjnego. 

Informacje na temat wolnych terminów w Weranda Home są dostępne na stronie internetowej

udostępnij