Pierwsze oficjalne zdjęcie z kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”
12-07-2021

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davies opublikowały na swoich profilach na Instagramie to samo zdjęcie. Przedstawia Carrie, Mirandę i Charlotte w typowej dla bohaterek scenerii – na Manhattanie. Jest to pierwsze oficjalne zdjęcie z długo wyczekiwanej serialowej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, czyli „And Just Like That...”.

Szpilki muszą być!

Od zakończenia ostatniego sezonu „Seksu w wielkim mieście” minęło 17 lat i wszystkie bohaterki są już po pięćdziesiątce. Widać jednak, że każda z bohaterek zachowała swój dawny styl. Miranda prezentuje się w koszuli i szerokich spodniach, Carrie ma romantycznie rozkloszowaną spódnicę, a Charlotte ubrana jest w klasyczną czerń. Oczywiście u żadnej nie mogło zabraknąć butów na obcasie! Fani serialu zachwycają się siwymi włosami Cynthii Nixon, ale też zastanawiają się, co zmieniło się w twarzy Kristin Davies (bo rzeczywiście aktorka wygląda na zdjęciu tak, jakby wspomagała się medycyną estetyczną).

Ulica na zdjęciu jest wyjątkowo pusta. Dlaczego? Producenci serialu nie przekłamują realiów współczesności i akcja toczy się w trakcie pandemii koronawirusa. Bohaterki nie będą więc zapewne korzystać tak intensywnie z życia towarzyskiego jak zazwyczaj... Na zdjęciu zabrakło niestety Samanthy, bo jak pamiętamy, Kim Kattrall odmówiła wzięcia udziału w kontynuacji serialu. W miejsce czwartej przyjaciółki pojawi się nowa postać. Do tej pory nie wiadomo o niej nic, poza tym, że będzie to osoba niebinarna, w którą wcieli się Sara Ramíez. Wiadomo natomiast, że zobaczymy ponownie partnerów przyjaciółek: Mr. Biga (Chris Noth) – ukochanego Carrie, Steve’a (David Eigenberg) – męża Mirandy i Harry’ego (Evan Handler) – męża Charlotte.

„And Just Like That...” ma być specjalnym sezonem „Seksu w wielkim mieście”. Podobno aktorki zarobią na nim po milion dolarów za odcinek. Wciąż czekamy na informację, kiedy nastąpi premiera tego serialu.

/tekst: Marta Porwich/

udostępnij