Unikalne przedmioty, dekoracje i darmowe warsztaty. Targi Designu Wzory podbijają Warszawę
16-05-2017
W dniach 20-21 maja, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędą się Targi Designu Wzory.
Na Wzorach zobaczymy unikalne meble, ceramikę, tekstylia oraz różnego rodzaju dekoracje i akcesoria. Tematem majowej edycji będzie roślinność. W Domu Towarowym powstanie specjalna strefa dla wielbicieli zieleni.

Partnerem głównym wydarzenia jest DaWanda. Popularny sklep internetowy zajmie również całe drugie piętro Domu Towarowego, które zamieni w świątynię polskiego handmade'u i designu. Oprócz możliwości zakupu wyjątkowych przedmiotów, goście Targów będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych i panelach edukacyjnych.

Jednym z punktów jest spotkanie z Izabelą Maciusowicz, która opowie o tajnikach fotografowania wnętrz. Tematem wykładu Lubomiry Trojan będzie konfrontacja pozornie dwóch odległych światów - pracy rzemieślnika i projektanta. Z kolei Ola Munzar poruszy kwestię materiałów stosowanych w projektach.
To tylko niektóre z punktów tegorocznych Wzorów. Więcej informacji na temat tych i pozostałych warsztatów znajdziecie na stronie Targów.

Wstęp na wykłady jest bezpłatny i nie wymaga zapisów.

Wzory są częścią programu Nocy Muzeów.

Może zainteresuje was również wywiad z Michałem Łojewskim, jednym z czołowych polskich grafików, założycielem UEG: "Za małym znaczkiem idą kolosalne pieniądze". 

udostępnij