Olejki lekko z CBD na ciężkie czasy. To kompozycje pozwalające łatwiej spojrzeć na świat
16-10-2020

Większość z nas dąży w życiu do harmonii i równowagi, tzw. zdrowego balansu, co szczególnie wyraźnie widać w ostatnich latach. lekko to marka, która powstała właśnie z wiary, że w pędzącym świecie trzeba czasem zwolnić i wsłuchać się w siebie. Owocem tego przekonania są cztery kompozycje olejków z ekstraktem CBD, które pomogą osiągnąć wewnętrzny spokój.

Będzie lekko!

Lekko w swojej ofercie ma olejki wytwarzane z ekstraktów pozyskiwanych z konopi włóknistych Cannabis Sativa L. Od samego początku celem firmy było stworzenie najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych produktów, przy pomocy których każdy odnajdzie swoją harmonię. A to wszystko w pięknych, szklanych buteleczkach.

Od ziarna i gleby po pełną transparentność

lekko wierzy, że siła pochodzi z natury i właśnie z niej powinna być brana. Dlatego wszystkie olejki powstają z wysokogatunkowych produktów, które tworzone są z najwyższej jakości upraw i gospodarstw prowadzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa. Cały proces producji jest transparenty, a badania z niezależnych laboratoriów – w tym z laboratorium mieszczącego się w Los Angeles – jakim poddawane są olejki, dostępne są na stronie marki. Dzięki temu można mieć pewność, że wybieramy prawdziwą jakość pochodzącą od matki natury.

alt text

Wegańskie mleko z CBD

Olejek w zależności od potrzeb

W ofercie lekko znajdują się cztery wyspecjalizowane olejki. Silne i łagodne, wyostrzające zmysły, a zarazem pozwalające łatwiej patrzeć na świat, oraz wpływające na spokojny sen. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy eksperymentować z CBD, czy znamy je trochę lepiej albo szukamy łatwości w zasypianiu, lekko ma coś w sam raz. Wyjątkowym produktem jest formuła wzmocniona melatoniną oraz terpenami, nadająca dodatkowy profil leczniczy oraz smak czekoladowo-miętowy. To doskonałe remedium na dobry i zdrowy sen. Dzięki kalkulatorowi znajdującemu się na stronie z łatwością obliczymy swoją potrzebną, dzienną dawkę.

Moc konopi znana od pokoleń

Chociaż pozytywne działania konopi są znane od wieków, świadomość panująca wokół nich nadal jest niepełna. Dlatego lekko jeszcze w tym roku lekko planuje wyruszyć na 4-dniowe obozy skupiające się na „ciele i duchu” uczestników: joga, mindfullness, oddychanie metodą Wim Hoffa, połączenie ze zdrowym odżywaniem RAW VEGAN i medytacją.

– Bardzo mocno skupiamy się na pojęciach takich jak self-care czy wellbeing, dlatego chcemy tworzyć oddolną inicjatywę angażującą ludzi do kompleksowego podejścia do zdrowia fizycznego i psychicznego. Self-care obejmuje szereg produktów i praktyk – tych bardziej praktycznych oraz duchowych. I choć lekko znajduje się na empirycznie weryfikowalnym miejscu (gdyż sama substancja działa w wyraźny sposób), wciąż jest w nas coś duchowego – podsumowują twórcy marki lekko.

udostępnij