Konkurs Bombay Sapphire x K MAG - wyjdź poza ramy!
19-07-2022
Czujesz, że masz w sobie ukrytego artystę i dasz radę wyjść poza ramy? Weź udział w konkursie!

Bombay Sapphire lubi nieźle zamieszać w sztuce, co ostatnio udowodnił na multisensorycznej wystawie „Wyjdź poza ramy” w Art Box w Fabryce Norblina, gdzie podczas wyprawy wszystkimi zmysłami do świata ginu pokazał również... prace Wirtualnego Artysty - Szafira.

Kim jest Szafir?

Pozwalając sobie na technologiczny slang zdradzimy, że jest to sztuczna inteligencja napędzana algorytmami, która nie tylko rozumie dzieła innych artystów, ale też sama potrafi tworzyć.

Bo w wychodzeniu poza ramy chodzi nie tylko o przekraczanie granic sztuki, ale też nowe formy kreatywności. Teraz czas na Ciebie!

 

W jury konkursu zasiadają: Mikołaj Komar, redaktor naczelny magazynu K MAG, Aleksandra Stefaniak, dyrektor artystyczna magazynu K MAG,  Yuliya Martsinovich, przedstawicielka marki Bombay Sapphire) i Paweł Woźnica, przedstawiciel agencji Labcon.

Zadanie konkursowe: przesłanie pracy artystycznej inspirowanej Bombay Sapphire, wykonaną dowolną techniką, z uwzględnieniem kolorów identyfikacji marki. 

 

Nagroda? Prace 3 zwycięców opublikujemy na łamach kmag.pl oraz w naszych social mediach, a także w mediach społecznościowych Wirtualnego Artysty. Każdy ze zwycięzców otrzyma również wydruk w formie plakatu oprawionego w ramę oraz butelkę i kieliszki Bombay Sapphire. 

 

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś! Na prace konkursowe czekamy do północy 19 sierpnia. Wyślij ją na: konkurs@kmag.pl

 

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

 

udostępnij